Hakkımızda

El yapımı burgerlerimizde sadece en doğal ve kaliteli malzemeleri kullanıyoruz.
Sonuç ise kesinlikle Fupteşemmmm!

Yeni nesil burger müptelaları ile farklı ve özgün lezzette burgerlerin bir türlü kesişememesi veya tek tük kesişmesi sorunsalı Foupe’u ortaya çıkardı. Yaptığımız tüm analizler ve ileri matematik hesapları gösterdi ki ortada bariz bir arz-talep sorunu var: Birincisinden gani iken ikincisinde durum çok sıkıntılıydı. Başarılı bir müdahale ile yükseltme lazımdı. Bizim için çok görkemli olan bu hedefi gerçekleştirebilmek için gerekenlerin tümü Foupe’un temel ve ayırt edici özelliklerini oluştursun istedik.

Öncelikle, masum bir burger lazımdı; doğal malzemelerden ama aynı zamanda eşsiz bir lezzet. Bunun için köfte yağmuru animasyonuna ilham verecek kadar çok burger köftesi hazırlamış olsak da, katkı maddesiz ve suni tatlandırıcısız bir burger köftesi yapıştırmayı başardık ızgaramıza.

Bu arada, günlük olarak hazırladığımız ve sipariş anında pişirdiğimiz burger köftelerimizi, suyunu ve dolayısıyla lezzetini içinde tutmak için nasıl bir teknik kullanmalıyız diye kafa kafaya verdik. Belki ileride sosyal medyada viral olur diye bize özel, çok klas bir smashing tekniği geliştirdik.

Özel günlük üretim tereyağlı ekmeklerimiz pamuk gibi yumuşak oldu, süper oldu. Ayrıca doğal mayalarının sağladığı özgüven ile bağımsız takılmayı çok seviyorlar, bir enine bir boyuna veriyor pofuduklar kendilerini.

Her damak tadına hitap eden burgerlerimizi, tek bir burger sosu ile sosyalleşmeye zorlayamazdık tabii ki. Bu yüzden her burgerimize özgü, farklı burger sosları geliştirdik. Hepsi aşırı lezzetli oldu bu sebeple bir türlü hangisi imza burgerimiz olsun karar veremiyoruz.

Biz hamburger yapmayı çok seviyoruz ve bu bizim süper kahraman gücümüz. Buna inanmak için sadece bir ısırık var aramızda.